Відпочинок біля моря. Курорти України на Черному та Азовському морях. Бази відпочинку, готелі, пансіонати

Сичавка, Коблево

Одеська область, Сичавка, Коблеве
Сичавка, Коблево
Повідомляйте, будь ласка, що телефонуєте з сайту LitoMore.com.ua
litomore.com.ua/resorts/sychavka
ОПИСБАЗИФОТОКАРТА

Коблево, Сичавка

Сичавка розташована на межі Одеської та Миколаївської областей. Село знаходиться в Комінтернівському районі Одеської області, недалеко від відомого курорту Коблево. Поряд із курортною зоною Сичавка проходить автотраса Одеса-Миколаїв.
Курортна зона Сичавка (рос. Сычавка) винесена за межі населеного пункту. Пляжі знаходяться між населеними пунктами Південний та Коблево. Від Одеси до Сичавки приблизно 40-45 км, сюди часто приїжджають відпочити на вихідні мешканці галасливого міста. Влітку на пляжі досить багато відпочиваючих, у тому числі сімей із дітьми.

Відпочинок у Сичавці 2024, ціни

Сичавка – один із варіантів недорогого відпочинку під Одесою. Тихе, спокійне місце приваблює відпочиваючих морськими пейзажами, прийнятними цінами на житло, небагатолюдністю на пляжах. Підійде тим, хто хоче провести літню відпустку подалі від міської метушні або відпочити біля моря на вихідні.
Для такого відпочинку в Сичавці є всі умови: широкі піщані пляжі, пологий спуск у море, відсутність промислових підприємств та розважальних центрів. Влітку тут можна поніжитися на дрібному піску, вдосталь позагорати на пляжі, скупатися, приготувати шашлики в компанії друзів.
Для любителів більш галасливого та активного відпочинку на морі – за кілька сотень метрів знаходиться курортна зона Коблево, ресторани та нічні клуби якого відомі далеко за межами населеного пункту.

Сичавка, бази відпочинку, приватний сектор, готелі

Готелі та бази відпочинку в Сичавці розташовані на березі моря. До баз відпочинку веде зручний під'їзд. У Сичавці, Коблеве є автокемпінги, можна також зняти окремий будиночок або котедж на березі моря.
Кемпінги та автокемпінги під Одесою у Сичавці (Коблево) користуються популярністю. Зручно приїхати своєю машиною та зняти окремий будиночок із комфортними умовами проживання.
Пляж у Сичавці широкий, піщаний, бази відпочинку розташовані вздовж берегової лінії.
Одна з переваг відпочинку у Сичавці – недорогі ціни на оренду житла. Вони нижчі, ніж у сусідньому Коблеве.
Ціни на житло в Сичавці залежать від сезону та рівня послуг. У розпал сезону (липень, серпень) та на літні свята ціни в Сичавці вищі, зняти житло трохи важче через наплив відпочиваючих. Така тенденція спостерігається на будь-якому морському курорті. Дешевше відпочивати на початку та наприкінці сезону: ціни в Сичавці ще не піднялися, а вода в морі вже прогрілася або ще не охолола.

Харчування

На базах та готелях у сезон пропонується комплексне харчування або надається можливість самостійного приготування їжі. На території баз відпочинку влітку працюють магазини, бари.

Пансіонати та бази відпочинку в Сичавці

База відпочинку «Маяк»

Курорти біля Сичавки

Каталог житла в Сичавці

Фотогалерея

Сичавка, фото курортної зони відпочинку біля Коблево.

Сичавка
Сичавка Одеська область відпочинок

Сичавка бази відпочинку Коблево

Карта проїзду

Сичавка карта баз відпочинку, готелів, приватного сектора.

Сычавка карта проїзду Google, де знаходиться бази відпочинку

Як дістатися

Автобуси на Сичавку з Одеси відправляються з автостанції "Привіз", що знаходиться біля залізничного вокзалу.
Розклад руху автобусів Одеса - Сичавка - Коблево можна взнати на сторінці "Розклад". Для цього необхідно вказати: У полі станція відправлення - Одеса
У полі станція прибуття - Сичавка.
Натиснути кнопку Знайти.
Карта села Сичавка розміщена на її сторінці на вкладці "Карта". З її допомогою можна вибрати оптимальний маршрут руху автомобілем до населеного пункту. Якість доріг прийнятна. Зазвичай на початок курортного сезону дорогу Одеса - Коблево - Миколаїв ремонтують.
Сичавка 2024, відпочинок на морі, бази відпочинку в Сичавці, Коблево.

Схожі статті

Ціни 2024 на відпочинок у Коблеві

Відпочинок у Затоці

Залізний Порт, відпочинок

Одеса - огляд курорту

Сичавка0 %