Відпочинок біля моря. Курорти України на Черному та Азовському морях. Бази відпочинку, готелі, пансіонати

Відпочинок на Чорному, Азовському морі у Херсонській області

Херсонская область
Відпочинок на Чорному, Азовському морі у Херсонській області
Повідомляйте, будь ласка, що телефонуєте з сайту LitoMore.com.ua
kherson.litomore.com.ua
Количество визитов: Сегодня:24 за месяц:1195 за текущий год:12902
<%@ Page Language="C#" AutoEventWireup="true" CodeFile="Default.aspx.cs" Inherits="_Default" %>

Відпочинок на морі влітку 2022 – курорти Херсонської області

Скадовськ, Лазурне, Залізний Порт, Приморське, Хорли, Генічеськ, Арабатська Стрілка - особливості відпочинку на Чорному та Азовському морі в Херсонській області


Херсонська область розташована в степовій зоні і має вихід до двох теплих морів - Чорного та Азовського. Херсонська область має унікальні природні умови та розвинену інфраструктуру для організації:
 • оздоровчого відпочинку – є спеціалізовані санаторії;
 • корпоративного відпочинку – модернізовано великі бази відпочинку, що залишилися з часів радянської імперії, збудовано нові;
 • сімейного відпочинку – в останні роки збудовані, найчастіше із залученням зарубіжних інвестицій, численні комфортабельні та затишні пансіонати та приватні садиби;
 • дитячого відпочинку – є дитячі санаторії, табори та пансіонати.
Вздовж морського узбережжя розташовані піщані острови, півострова та коси. Найбільші з них - острів Джарилгач, півострів Ягорлицький Кут, Тендрівська коса, Бірючий острів та Арабатська стрілка. Херсонська область пропонує вибір відпочинок на Чорному морі або відпочинок на Азовському морі. Курорти Херсонської області займають територію понад двісті кілометрів. На узбережжі добре розвинена курортна інфраструктура, піщані пляжі, море добре прогрівається. Херсонська область Порт, Приморське, ХорлиВідпочинок 2022 влітку на Чорному морі на Херсонщині запропонують провести більш ніж 300 пансіонатів, баз відпочинку, дитячі табори, санаторії, різні оздоровчі заклади. Херсонська область – це не тільки відпочинок біля моря, тут розроблені унікальні технології лікування тяжких захворювань термальними джерелами, сіллю, грязями. Відпочинок на Чорному морі в Херсонській області -ndash; це відпочинок біля моря на курортах: Скадовськ, Лазурне, Залізний Порт, Приморське, Хорли.
Відпочинок на Азовському морі в Херсонській області - це відпочинок біля моря в Генічеську, на Арабатській стрілці в селах Генгорка, Стрілкове, Щасливцеве. Відпочинок біля моря на кожному з цих курортів має свої особливості та своїх шанувальників. Де відпочити на Чорному морі на Херсонщині, куди поїхати на відпочинок біля моря? Це може бути цілком цивілізований та затишний Скадовськ, а можуть бути й селища менш відомі зі смішними, порівняно з Одесою, цінами на проживання, але й із погано розвиненою інфраструктурою та транспортною розв'язкою.
Багато туристів віддають перевагу відпочинку з наметом у Херсонській області. Найбільш популярні місця місця відпочинку з наметом на Азовському морі знаходяться на Арабатській стрілці.
Корпоративний відпочинок на Чорному морі, сімейний відпочинок біля моря, індивідуальний відпочинок на Чорному морі, дитячий відпочинок, оздоровчий відпочинок. все це повністю нададуть Вам бази відпочинку Чорного моря в Херсонській області.

Відпочинок на Чорному морі на курорті Скадовськ, Херсонська область

Скадовськ (Скадовськ – укр.) - найбільший і цивілізований курорт Херсонської області, хоча є невеликим містечком, що складається з одноповерхових будинків.
Відстань до курорту Скадовськ
 • Київ – 645 км;
 • Одеса – 300 км;
 • Коблево – 243 км;
 • Херсон – 100 км.
Скадовськ. Відпочинок з дітьми на Чорному морі
Відпочинок на Чорному морі в Скадовську на Херсонщині став популярним завдяки теплому морю, доступним цінам та цікавим місцям розташованим поруч. Неподалік знаходиться остров Джарилгач з хорошими пляжами і природою ще не повністю зіпсованою людьми. Тепле море, чудові пляжі, площі та вулиці, обсаджені вічнозеленими туями та стрункими тополями, щороку приваблюють на відпочинок на Чорному морі на Херсонщині багато відпочивальників з України та інших країн. В базах відпочинку, пансіонатах Скадовська можна відпочити та розавжитись. Скадовськ здавна заслужив славу дитячого курорту. Відпочинок з дітьми у Скадовську на Херсонщині буде показаний при захворюваннях щитовидки, суглобів, профілактики різних захворювань.
Місто Скадовськ розташований недалеко від Джарилгацької затоки - унікального лікувального басейну. Відпочинок на Чорному морі у місті Скадовськ завдяки воді, що містить велику кількість солей йоду та брому, створює гарні умови для профілактики та лікування верхніх дихальних шляхів, гіпертонії, хвороб серця, атеросклерозу. У місті Скадовськ на Херсонщині створені якнайкращі умови для відпочинку дітей. Крім того біля Скадовська дуже мілке море (до глибини йти близько одного-двох кілометрів), тому вода дуже добре прогрівається. Ще в морі багато водоростей, які насичують прибережні води та повітря над ними цілющими йодистими сполуками, тому відпочинок біля моря на пляжах Скадовська не надто приємний, але дуже корисний, особливо для дітей.
Бази відпочинку на Чорному морі та пансіонати на Чорному морі, розташовані в місті Скадовськ, Херсонська область, пропонують провести якісний сімейний відпочинок з дітьми. Відпочинок на Чорному морі у Скадовську підійде також дорослим, для яких в Скадовську є ресторани, бари, нічні клуби. Витрати на відпочинок на Чорному морі в Херсонській області у Скадовську нижчі, ніж, наприклад, вартість відпочинку біля моря в Одесі чи Затоці.

Відпочинок влітку 2022 року на Чорному морі на курорті Лазурне в Херсонській області

Відпочинок у селищі Лазурне (Лазурне – Херсон) області на Чорному морі тихий, розмірений і дуже спокійний. Лазурне – це морський курорт у Скадовському районі.

Відстань до курорту Лазурне від:
 • Києва – 658 км;
 • Одеси – 313 км;
 • Херсону – 100 км.
Скадовськ. Відпочинок з дітьми на Чорному морі
Лазурне, як і Скадовськ, знаходиться неподалік острова Джарилгач. Ще за старих часів тут помітили, що вода біля острова довго залишається прозорою, а рани швидше гояться завдяки вищому, ніж у відкритому морі, вмісту солі та йоду.
Відпочинок на Чорному морі у селищі Лазурне Херсонської області – це широкі пляжі та чиста морська вода. Єдиний недолік – відпочинок біля моря може зіпсувати наявність медуз. Курорт більш галасливий, порівняно зі Скадовськом, але менш галасливий, ніж Залізний Порт. Основний контингент Лазурного складає молодь. Особливих розваг немає, хіба тільки бари і нічні клуби на території по всьому Чорноморському узбережжю і чисте Чорне море. Відпочинок на Чорному морі пропонують понад п'ятдесят пансіонатів і баз відпочинку селища Лазурне.
Бази відпочинку на Чорному морі та пансіонати Чорного моря, розташовані в Лазурному, ростуть, як гриби після дощу. Добре розвинений приватний сектор у Лазурному. Ціни на відпочинок на Чорному морі в Лазурному – від 5-7$ з особи на добу, за кімнату хочуть 35-30$ без харчування, приватний сектор – ndash; від 3-4 $ з особи. У Лазурному можна відпочивати із дітьми. Сімейний відпочинок на Чорному морі в селищі Лазурне, сподобається вам і вашим дітям.

Відпочинок на Чорному морі на курорті Залізний Порт, Херсонська область

Відоме курортне селище Залізний Порт, розташоване на березі відкритого Чорного моря.
Відстань до курорту Залізний Порт від:
 • Києва – 640 км;
 • Одеси – 296 км;
 • Херсон – 97 км;
 • Скадовська - 80-90 км.
Залізний порт, Херсонська область - відпочинок на морі Відпочинок влітку на морі в 2022 році в Залізному Порту, як і в попередні роки, приваблює насамперед для молоді. Даються взнаки низькі ціни і велика кількість баз відпочинку. Пансіонати, санаторії та бази відпочинку Чорного моря, розташовані у селі Залізний Порт, розтягнулися вздовж Чорного моря на 5 кілометрів. Їхня кількість уже перевищує сотню. Рівень комфортності, як і всюди, різний. Пропонуються номери від «економ» до класу «люкс». Шумніше біля баз, розташованих біля моря. Тут і ціни на проживання у Залізному Порту вищі. Спокійніше і дешевше відпочити можна на околиці селища. Йти, щоправда, доведеться близько 10-15 хвилин до пляжу. Пляжі у Залізному Порту умовно поділені власниками шезлонгів та парасольок. Вздовж пляжу тягнуться суцільні розважальні заклади, атракціони, чортове колесо, численні кафе та ресторанчики селища Залізний Порт.
Відпочинок на Чорному морі в Залізному Порту відрізняється від Скадовська чи Лазурного. Відкрите море, прохолодніше вода, дно має більш крутий спуск, іноді бувають сильні шторми. відпочинок біля моря у Залізному Порту має свої особливості. Але це й приваблює щороку на відпочинок на Чорному морі у Залізному Порту багатьох відпочиваючих з усіх куточків країни. На захід від міста Залізний Порт розташований кордон Чорноморського державного біосферного заповідника.
Ціни на відпочинок влітку на Чорному морі у Залізному Порту значно нижчі, ніж на курортах Одеської області та самої Одеси. Враховуючи, що ціни на продукти, насамперед, овочі та фрукти, набагато нижчі за столичні, відпочити на Чорному морі в Залізному Порту можна зовсім недорого. Відпочинок на Чорному морі в Залізному Порту доступний кожному, хоч би на кілька днів на рік. Залізний Порт вважається одним із найдешевших курортів Чорного моря. Пансіонати та бази відпочинку на Чорному морі в Залізному Порту останнім часом стрімко розростаються та оновлюються, зростає якість послуг, багато баз відпочинку надають також послуги Wi-Fi.

Відпочинок на Чорному морі у селі Хорли, Херсонська область

Село Хорли розташоване на півострові. З материком острів з'єднаний тонким перешийком. Відпочинок на Чорному морі в Хорлах підійде для тих, хто любить відпочинок з гарним видом на море. На острові завжди тепло, тут рідко бувають дощі. Теплі води Каркінітської затоки та Чорного моря омивають півострів Хорли з трьох боків. Чорне море чисте,
Відпочинок на Чорному морі у селі Хорли має свої особливості. Пісок на пляжах півострова Хорли чистий та сліпуче білий, а море дрібне та тепле, добре підходить для відпочинку з дітьми. На пляжі с. Хорли є звичайні для відпочиваючих платні послуги – прокат шезлонгів, парасольок, катання на катамаранах, бананах і т. д. Відпочинок біля моря в Хорлах має ще одну особливість. багато рослинності та красиві морські пейзажі. На півострові є кілька джерел із чистою холодною водою, насиченою колоїдним сріблом. Один із них знаходиться при в'їзді на півострів і б'є із землі двометровим фонтаном чистої артезіанської води. Температура води в ньому взимку та влітку +8+9С. Джерело унікальне, якщо врахувати, що навколо лише одна солона вода.
Відпочинок на Чорному морі у селі Хорли має і свої мінуси. Одна з неприємних несподіванок – це наявність медуз. Вони з'являються в середині липня і, що найнеприємніше, скаржаться. Транспортне сполучення теж не блищить. Їхати треба до Херсона чи до станції Каланчак, далі рейсовим автобусом до с. Хорли.

Відпочинок на Чорному морі у селі Приморське, Херсонська область

Курортна зона с. Приморське знаходиться у Голопристанському районі, у південно-західній частині Херсонської області. На півдні територія району омивається Чорним морем та його затоками Тендровським та Ягорлицьким. Відпочинок на Чорному морі у с. Приморське відомий тим, що неподалік знаходиться Приморське, Херсонська область «Українська Сахара» або по-іншому – Олешківські піски. Село Приморське разом із селом Залізний Порт належить до однієї курортної зони Херсонської області. Море в селі Приморське таке саме, як у селі Залізний Порт.
Ціни послуг та проживання для відпочиваючих на Чорному морі у 2022 році, у селищі Приморське (Більшовик) Херсонської області приблизно такі ж, як у Залізному Порту. Для водіїв одним із неприємних моментів буде поганий стан доріг.
Бази відпочинку на Чорному морі в Херсонській області в селищі Приморське (Більшовик) знаходяться безпосередньо біля моря. Селище більше відоме близькістю до Альошкінських пісків і нещодавно відкритого гейзера з гарячою водою. У селі Приморське (Більшовик) можна полікуватися безкоштовно природними грязями солоного озера Сільпром, що знаходиться за 1 км від селища. Кому протипоказані грязелікування та гарячі ванни можуть урізноманітнити відпочинок на Чорному морі поїздками на екскурсію у всесвітньо відомий заповідник «Асканія-Нова», на острів Джарилгач, на «сафарі» по пісках - місця, яких майже не торкнулася цивілізація, де у первозданних умовах проживають тварини та птиці. У 2004 р. на території району відкрився цілющий гейзер і тепер тут можна поєднувати відпочинок на Чорному морі та лікування.

Відпочинок на Чорному морі. Екскурсії та пам'ятки Херсонської області

Біосферний заповідник Асканія Нова – відпочинок біля моря та екскурсії в заповідник
Біосферний заповідник Асканія-Нова – всесвітньо відомий національний заповідник України. Якщо Ви приїхали на відпочинок на Чорному морі в nbsp; Асканія - Нова, Херсонська область, заповідник Херсонську область , не пропустіть шанс потрапити у величезний музей просто неба, що займає площу понад 100 кв.км.
Асканія-Нова - єдина в Європі ділянка степу, землі якої ніколи не торкався плуг. Тут створено біосферний заповідник, в якому зібрані птахи та звірі майже з усіх країн світу. Дикі тварини утримуються на волі чи напівневолі. Більшу частину території займає мальовничий ботанічний парк із численними штучними озерами та ставками, у якому виростають дерева та чагарники всіх кліматичних зон землі. Унікальний острівець природи на землі стародавньої Таврії!
Острів Джарилгач
Джарилгач – це смуга освоєних чудових пляжів, куди Ви зможете дістатися зі Скадовська на теплоході. Це єдина екскурсія у світі із морського курорту на пляжі відкритого моря. Острів Джарилгач Херсонська область Так що, якщо Ви приїхали на відпочинок море в Скадовськ, не забудьте вибратися на день на острів Джарилгач, на нормальне відкрите море. Відчуйте різницю. На острові ви можете засмагати на прекрасних, чистих, майже безлюдних пляжах, а можете пройтися по косі, що нескінченно віддаляється вдалину.
Острів просякнутий давньою історією. Саме до цих берегів після загибелі Трої причалили кораблі Одіссея, це тут ганяло табуни коней Геракл, на цьому острові жили одноокі циклопи-велетні. Майже вся поверхня Джарилгача - рівний степ, лише в найширшій частині порослий маслинами. Влітку Джарилгач з'єднаний з материком вузьким перешийком неподалік міста Скадовськ, і нього можна в'їхати машиною. Постійного населення острові немає. Джарилгач є також улюбленим місцем паломництва туристів-дикунів, які щорічно приїжджають з усіх куточків країни на відпочинок на Чорному морі.

Гейзер та його лікувальні властивості
Історія відкриття гейзера цікава. У 70-х роках геологи шукали нафту та газ у Херсонській області. Але мабуть, щось в них не вийшло, і зі свердловини вдарила брудна, бурого кольору вода. Гейзер з гарячою водою в Херсонській області Свердловину законсервували, забили залізним штирем. Через якихось тридцять років цей штир витягли місцеві шукачі металу, намагаючись здати на металобрухт. І вдарила знову вгору вода, і відкрився забутий геологами гейзер! Тепер це вже лікувальне джерело, з'явилися обладнані купальні, можливо, незабаром тут буде бальнеологічний курорт, проведуть автостради, відкриють аеропорт, поставлять пам'ятник першовідкривачам, село Приморське перейменують на Нове Приморське... Ось він – елемент випадковості у розвитку історії майбутнього курорту. Приїхавши на відпочинок на Чорному морі, у селища Залізний Порт та Приморське, не забудьте прийняти цілющі ванни у знаменитому джерелі, а то історія пройде повз Вас. Але це вже гумор. Найголовніше в цій історії те, що, за словами місцевих жителів, джерело добре надає сили та лікує хворі суглоби. Кажуть, через 5-7 сеансів бігатимеш, як у молодості. Спочатку цілющу силу природи відчували у собі місцеві жителі. Тепер всі, хто приїхав на відпочинок біля моря, можуть викупатися і поправити своє здоров'я. В даний момент на базі джерела, що б'є з-під землі, обладнані три купальні – дві з гарячою водою та одна – з лікувальними грязями.
Найкращий відпочинок влітку 2022 року на Херсонщині!
Сайт Літо біля моря
2022, Херсонська область. Відпочинок на морі влітку: пансіонати та бази Чорного та Азовського моря.