Відпочинок біля моря. Курорти України на Черному та Азовському морях. Бази відпочинку, готелі, пансіонати

Степанівка Перша — відпочинок на Азовському морі

Україна, Запорізька область, Степанівка
Степанівка Перша — відпочинок на Азовському морі
Повідомляйте, будь ласка, що телефонуєте з сайту LitoMore.com.ua
litomore.com.ua/resorts/Stepanivka-Persha
ОПИСБАЗИФОТОКАРТАПОШТА

Степанівка Перша: готелі, бази відпочинку Степанівка 1, пансіонати, приватний сектор

Степанівка 1 – бази відпочинку, пансіонати, приватний сектор

Степанівка Перша (укр. Степанівка Перша) розташована у Приазовському районі Запорізької області України. Азовське море та Молочний лиман, біля яких розкіш Степанівка 1, створюють сприятливий мікроклімат для відпочинку та оздоровлення.

Пансіонати у Степанівці Першій. Бази відпочинку та приватний сектор у Степанівці

Бази відпочинку в Степанівці Першої розташовуються вздовж берегової лінії. Приватний сектор у Степанівці 1 добре розвинений, будинки та садиби збудовані недалеко від моря. Зняти будинок в Степанівці Першої можна повністю або по-кімнатно. Ціни на оренду житла у Степанівці нижчі, ніж у сусідній Кирилівці.

Відпочинок у Степанівці Першої у зв'язку із швидким прогріванням прибережних вод Азовського моря має свої переваги. Одне з найголовніших - це триваліший, порівняно з Чорним морем, сезон. Зазвичай можна купатися з травня по вересень включно.

Але головна особливість Степанівки 1 - тепле море, що є вирішальним фактором, що впливає на вибір місця відпочинку на Азовському морі для сімей з дітьми. Раніше піщана коса довжиною близько 16 км з'єднувала Степанівку Першу з сусідньою. "blackmaroon bold", але море розмило цю ненадійну стежку і тепер відстань по суші в об'їзд лиманів становить більше 100 км - далеко, щоб зганяти на дискотеку.
Хоча відпочинок у Степанівці 1 і спокійніший, ніж у Кирилівці, але на пляжах достатньо атракціонів та інших розваг. У селищі є ринок, магазини, кафе. Традиційно Степанівка 1 гарне місце для риболовлі. Але якщо бажання ловити рибу в морі немає, її можна придбати на місцевому ринку.
Пансіонати, бази відпочинку, міні-готелі та приватний сектор у Степанівці Першій зазвичай пропонують високий рівень сервісу за прийнятну ціну. З вікон та терас багатьох баз та котеджів видно Азовське море. Зняти житло біля моря у Степанівці можна дешевше, ніж у великих курортних селищах.
У Степанівці поступово розвивається туристична галузь, тут будуються нові бази відпочинку, пансіонати, міні-готелі та приватні будинки.
Каталог баз відпочинку, приватних будинків та пансіонатів Степанівки 1 можна переглянути на вкладці "Бази". Кожна індивідуальна сторінка містить опис, список номерів, карту із зазначенням його розташування, фото та 3D панорами готелю, бази відпочинку або пансіонату.

Степанівка Перша – ціни 2022 року на оренду житла

Ціни у Степанівці Першої на оренду житла у 2022 сезоні нижчі, ніж у великих та відомих курортах, таких як, наприклад, Кирилівка, Залізний Порт, Коблево або Затока. Залежно від рівня комфортності можна було винайняти житло від 100 до 150 грн. і вище з особи на добу. Ціни в магазинах та на ринку особливо не відрізняються від середньостатистичних по Україні.

Пляж та море в Степанівці

Пляж у Степанівці піщаний з черепашками. Море прогрівається рано. Вже у травні температура води може досягати 18-20 градусів. У липні температура води може піднятися до 28 градусів.
У зв'язку з цим курортний сезон на Азовському морі починається раніше, ніж на Чорному морі, і відпочинок у Степанівці триває з травня по вересень включно.
Морське дно в районі селища пологе. Необхідно пройти метрів 20-30, щоб рівень води сягав плечей. На пляжі небагатолюдно навіть у розпал сезону.

Історична довідка

Степанівка Перша заснована 1862 року на місці татарського поселення Саралар вихідцями з Київської, Полтавської, Харківської та Чернігівської губерній. Довгий час основним заняттям місцевих жителів був риболовля. В даний час у Степанівці починається інтесивний розвиток туристичного бізнесу.

Відпочинок у Степанівці – переваги

  • відсутність у безпосередній близькості великих промислових центрів;
  • наявність у Степанівці 1 водопроводу з питною водою (як і гроші, вода - не головне, коли вона є);
  • наявність біля села Степанівка Перша лимана з лікувальним мулом;
  • пологе дно та широкі пляжі;
  • малолюдність на пляжі навіть у розпал сезону;
  • нижчі ціни оренди житла, ніж у великих курортних селищах.

Мапа проїзду, координати. Як дістатися до Степанівки.

Карта Степанівки доступна на сторінці курортного селища на вкладці "Карта". Там же можна прокласти оптимальний маршрут прямування автотранспортом.
Громадським автотранспортом дістатися до Степанівки просто:
  • поїздом до станції Мелітополь;
  • маршрутним автобусом від залізничного. станції чи центрального ринку до селища Степанівка Перша.
Своїм автотранспортом слід їхати через Мелітополь. Далі їхати з Мелітополя трасою на Сімферополь, через 4 кілометри повернути ліворуч біля поста ДАІ, далі до повороту на Мордвинівку, повернути праворуч, далі їхати прямо головною дорогою обминаючи Гірсовку, Дунаївку, Олександрівку.

Координати Степанівки Першої

  • Географічні координати 46°28′49″ с. ш. 35°33′09″ в. д.
  • Десяткові 46.480278°, 35.5525°

Степанівка Перша – відпочинок на Азовському морі!

Корисна інформація

Ціни 2021-2022 на житло у Степанівці 1 починаються від 120 гривень з особи на добу на початку сезону. Це бази відпочинку без зручностей, приватний сектор із зручностями на вулиці. Номер з усіма зручностями обійдеться від 300 грн за добу

Розміщення реклами готелів у Степанівці Першій на сайті "LitoMore.com.ua"!

Телефон відділу реклами: +38 097 488 55 84  ;  Пошта: info.litomore@gmail.com

Море в Спепанівці, як і на всіх курортах Азовського моря , неглибоке, швидко прогрівається. Пологе дно. Пляж - піщаний з черепашками, небагатолюдний у розпал сезону.

У Степанівці спокійніше, небагатолюдно на пляжах, нижче ціни на житло. Якщо порівнювати відпочинок у Кирилівці та Степанівку 1, то на курорти їдуть різні категорії відпочиваючих. Більше розваг – у Кирилівку! Чище море та пляж - до Степанівки!

Степанівка Перша 2022 – фото, опис, ціни на відпочинок у Степанівці

Степанівка Перша. Відпочинок на Азовському морі в Степанівці 1