Відпочинок біля моря. Курорти України на Черному та Азовському морях. Бази відпочинку, готелі, пансіонати

Сергіївка - бази відпочинку, санаторії Сергіївки

Сергіївка Одеська область
Сергіївка - бази відпочинку, санаторії Сергіївки
Повідомляйте, будь ласка, що телефонуєте з сайту LitoMore.com.ua
sergeevka.litomore.com.ua
ОПИСБАЗИФОТОКАРТА

Сергіївка - санаторії, бази відпочинку, пансіонати. Відпочинок та лікування

Лікування в Сергіївці, санаторії

Санаторії в Сергіївці в комплексному лікуванні хвороб внутрішніх органів на курорті застосовують мінеральні води.
Вода свердловини №2 відноситься до хлоридно-гідрокарбонатно-натрієвих вод. Її властивості подібні до властивостей знаменитих мінеральних вод „Куяльник” 4 та 5, „Гарячий ключ” джерела №58, свердловини №2 курорту Саки.

Сергіївка. Грязі в Сергіївці. Сергіївка лікування

Аналогом відомої Миргородської води є вода зі свердловини №5М.
Ще один фактор, який приніс популярність курорту Сергіївка, це великі запаси лікувальних грязей.

За фізико-хімічними властивостями мулові лікувальні грязі Шаболатського лиману перевершують за багатьма показниками грязі інших курортів. /p> Наявність цих лікувальних факторів на курорті Сергіївка дозволила досягти високих терапевтичних результатів при лікуванні захворювань нервової системи, опорно-рухового апарату (хвороби суглобів та хребта), органів дихання нетуберкульозного характеру, органів травлення, гінекологічних, шкірних та дитячих хвороб.

Санаторії в Сергіївці

Санаторій ім. С. Лазо

Санаторій "Вікторія"

Санаторій "Патрія"

Санаторій "Золота Нива"

Санаторій "Орізонт"

Дитячий санаторій "Сенетаття"

Дитячий санаторій "Сергіївка"

Бази відпочинку в Сергіївці. Пансіонати у Сергіївці. Дитячі санаторії в Сергіївці

Сергіївка – відпочинок та лікування в Сергіївці для дорослих та дітей

Сергіївка - це екологічно чистий приморський клімато-бальнегрязевий курорт, розташований за 80 км на південь від м. Одеса та за 18 км від одного з найдавніших міст світу (більше 2500 років) - м. Білгород-Дністровський.
Сергіївка – найбільший приморський клімато-бальнегрязевий курорт Курорт Сергіївка. Приморське, Грибівка, Курортнена півдні Одеської області.

Лікування в Сергіївці. Санаторії Сергіївки. Дитячі санаторії в Сергіївці

Санаторії, пансіонати, бази відпочинку Сергіївки пропонують лікування та відпочинок на Чорному морі. За радянських часів курорт Сергіївка славився також численними таборами відпочинку для дітей. Запущені в період розбудови табори відпочинку для дітей у Сергіївці починають відроджуватися та приймають дітей на відпочинок з України, Росії, Білорусі, Молдови.

Бази відпочинку та санаторії Сергіївки 

Сергіївка – зелений курорт на Одещині

Курорт Сергіївка розташований на березі Шаболатського лиману, відокремлений піщаною косою від Чорного моря. Піщана коса, до якої є вихід для відпочинку на морі в Сергіївці, з одного боку омивається теплими хвилями Чорного моря, з іншого боку - лікувальними водами лиману. Додайте до цього лісопаркову зону курорту Сергіївка, що складається переважно з хвойних дерев, і ви отримаєте чудовий лікувальний клімат Сергіївки.
Клімат курорту Сергіївка формується Шаболатським лиманом, морем на півдні, лісопарковою зоною на території курорту Сергіївка, степовими просторами на північ від неї. На сході за три кілометри від Сергіївки (по косі) клімат обумовлений Дністровським лиманом, що впадає в Чорне море в районі селища Затока.
Поєднання сухого теплого степового повітря, фітонцидів хвойного лісопарку міста та морського теплого бризу є унікальним лікувальним фактором і сприяє повноцінному відпочинку у Сергіївці на Чорному морі. Вода Шаболатського лиману здавна використовувалася з лікувальною метою. За хімічним складом вона є хлоридно-натрієво-магнієвою водою та використовується для приготування мінеральних ванн.

Відпочинок у Сергіївці. Море та лиман у Сергіївці

Купання в лимані в Сергіївці оздоровлює і омолоджує організм, а невеликі пляжі на лимані розташовані в безпосередній близькості від здравниць і зручні для Курорт Сергіївка. Приморське, Грибівка, Курортне прийняття сонячних ванн і купань для відпочиваючих з маленькими дітьми. Вода на курорті Сергіївка прогрівається вже в середині травня і залишається теплою до жовтня.
Для любителів морських купань - просторий морський пляж із зручним пологим рельєфом дна. Море в Сергіївці тягнеться до самого горизонту, а ночами в серпні світиться чарівним зеленим світлом. Відпочинок у Сергіївці привабливий для багатьох відпочиваючих на Чорному морі.
Найбагатші природні лікувальні фактори узбережжя Шаболатського лиману з успіхом використовують санаторії Сергіївки.
Сонце, море, лікувальні грязі, гарне медичне обслуговування, комфорт – все це пропонується гостям курорту Сергіївка на одному із найпопулярніших клімато-бальнегрязевих курортів України.
Курорт Сергіївка традиційно приймає на відпочинок та лікування до 15 тисяч відпочиваючих за літній сезон.

Відпочинок у Сергіївці. Пансіонати Сергіївки. Бази відпочинку Сергіївки. Дитячі табори у Сергіївці

Гості курорту Сергіївка можуть розміститися в санаторіях та пансіонатах, а також у сучасних приватних готелях, базах відпочинку та оздоровчих комплексах. Завжди можна вибрати прийнятне співвідношення якості послуг та ціни. Зняти недорого квартиру, кімнату чи номер завжди можна у Сергіївці.

Готелі в Сергіївці, бази відпочинку Сергіївки, санаторії Сергіївки пропонують номери від економ-класу до класу люкс. Пансіонати, бази відпочинку, санаторії курорту Сергіївка завжди раді прийняти вас на відпочинок та лікування.

Як доїхати до Сергіївки

Доїхати з Києва до Сергіївки зручно на регулярному літньому маршруті на комфортабельних автобусах: Поїхали! З Києва до Сергіївки.

Добиратися до нас зручно з Одеси чи Білгород-Дністровського, звідки є прямі та транзитні маршрути.
Розклад руху автобусів до Сергіївки та розклад поїздів до Одеси та Білгород-Дністровська можна переглянути на сайтах: http://booking.uz.gov.ua та http://bus.com.ua

Сергіїка: пам'ятки, що побачити, екскурсії в Сергіївці

Сергіївка, літо, море, відпочинок, лікування та відпочинок на морі, відпочинок на морі з дітьми, сімейний відпочинок з дітьми біля моря – це все про курорт Сергіївка.

Приємного відпочинку в Сергіївці!

Відпочинок у Сергіївці на морі. Затока, Приморське, Грибівка, Курортне - відпочинок на Чорному морі

Курорт Сергіївка Відпочинок на Чорному морі Пансіонати, бази відпочинку Сергіївки