Відпочинок біля моря. Курорти України на Черному та Азовському морях. Бази відпочинку, готелі, пансіонати

Арабатська стрілка: Генгорка, Щасливцеве, Стрілкове

Генічеський район, Арабатська стрілка
Арабатська стрілка: Генгорка, Щасливцеве, Стрілкове
Повідомляйте, будь ласка, що телефонуєте з сайту LitoMore.com.ua
litomore.com.ua/resorts/arabatsky-arrow
ОПИСБАЗИФОТОКАРТА

Арабатська стрілка – бази відпочинку 2022, пансіонати, готелі

Відпочинок на Арабатській стрілці 2022, житло на Азовському морі

Клімат, море та відпочинок в Генгорка, Щасливцеве, Стрілкове

Арабатська стрілка (укр. Арабатська стрілка) – традиційне місце відпочинку у період свят. У ці дні бази відпочинку на Арабатській стрілці відкривають курортний сезон на Азовському морі та найчастіше пропонують недорогі ціни та знижки на проживання.
Азовське море - найдрібніше у світі, на відстані сотні метрів від берега глибина може бути не більшою за метр. Як наслідок, вода швидко прогрівається. За хорошої погоди відпочивати на Азовському морі можна вже на початку травня. Зазвичай початок курортного сезону збігається із травневими святами.

Дрібні піщані мілини, тепла морська вода та пологі морське дно приваблює на відпочинок на Арабатській стрілці сім'ї з дітьми. Для любителів дайвінгу біля берега буде дрібнувато, зате батькам маленьких дітей. спокійно. Арабатська стрілка – ідеальне місце для сімейного відпочинку на морі.

Арабатська стрілка – курорти на Азовському морі

Арабатська стрілка – красива назва найдовшого у Європі пляжу. Скорочено – «Арабатка». Арабатська стрілка – це понад 100 км піщаних пляжів, що розділяють Сиваш та Азовське море і тягнуться від Генічеська до села Кам'янське АР Крим.
Курортна інфраструктура більш розвинена в Херсонській області в районі м. Генічеськ, де бере свій початок Арабатська стрілка. Бази відпочинку Азовського моря та пансіонати на Арабатській стрілці зосереджені протягом 40 км і розташовані в курортних селищах Генічеськ, Генгірка (Генічна Гірка), Щасливцеве та Стрілкове. Розвинена мережа дитячих оздоровчих таборів на Арабатській косі. У літній період вони працюють у 3-4 зміни. Азовське узбережжя Арабатської стрілки від Стрілкового до Геніческа і надалі практично повністю забудоване приватними базами відпочинку, пансіонатами та приватними міні-пансіонатами.

Генгірка

«Юний гагаринець» (Світлана) 3D Котеджі біля моря «Наталія»
бази відпочинку «Юний гагаринець»
Пансіонат Royal AZOV Family – 3D База відпочинку «Лелека»
Пансіонат «Азалія» – 3D Пансіонат «Гостьовий Дім 15А» ; Знижка до 55%!
Готель «Сен-Жак» Знижки! База відпочинку «Робінзон» – 3D
Міні-готель «Пілігрим» Пансіонат «Меотида»
Пансіонат «Sim-Sim» Пансіонат «Сонячний вітер» – 3D
Приватний пансіонат< br /> «Відпочинок у Джулії» База відпочинку
«Юний гагаринець» (Діма) 3D
Приватна садиба «Старий замок» Пансіонат «Кадош» Басейн!
Готель «Діана» Приватне домоволодіння «Як вдома»
Комфортний відпочинок «У Вадима» Готель «Джерело»
Міні готель «Жасмін» Приватний пансіонат «Ельза»
Приватне домоволодіння "Дача біля моря" Приватна садиба "Лісовичок"
Міні готель Starfish Кемпінг "Геническ"
Елінг "Геничеськ" Котедж на березі моря
База відпочинку "Білий лебідь" Пансіонат "Сьоме небо"Басейн!
Пансіонат "Юкас"
Басейн!
Готель "Азовський дворик"
Басейн, номери з кухнею!
Еко-готель "Азовський полин" < span style="color:red">
Басейн, соляна кімната, анімація!
Котедж "Азовський континент"
Еко-котеджі на самому березі моря!
Клубний готель з котеджами White Home. Басейн! Міні готель Барбарис
Приватне домоволодіння "Сімейні гнізда"  

Щасливцеве

Стрілкове

Пансіонат « ;Атлантида» Пансіонат — «Санта-Лючія» – 3D
База відпочинку «Таврія» База відпочинку «Геолог» – 3D
Міні-готель «Релакс» – 3D Приватний пансіон «Азовочка»
Приватне домоволодіння «Барвінок» База відпочинку «Алегро»< /td>
База відпочинку «Азов the best»< /td> База відпочинку «Прикарпаття - від 120 грн.
Міні-готель «Sunrise» – 3D Пансіонат «Dolce Vita»
База відпочинку «Сокіл» ДП КБ «Південне» - 3D Пансіонат «Диканька» - 3D, з басейном
Міні-готель «СелеНа» Приватна садиба на Черепковій, 51
Котедж на Береговому
Котедж з усіма зручностями від 800 грн.
Приватна садиба «Мірада» з басейном
Приватне домоволодіння «Затишний дворик» Приватна садиба «Хмельничанка»
Приватна садиба «Нептун» Міні-готель «Софія»
Садиба «Манул» Пансіонат «Ранчо» з басейном
База відпочинку «Деффа» Басейн! Проживання та 3-разове харчування - від 350 грн з особи! Приватна садиба «Крайня хата»
Апартаменти на Береговій 27 Приватний міні-пансіонат "МультіДом"
Приватний пансіонат «Sun House» Приватний пансіонат «VipPersona»
Приватний пансіонат «Sunny Hotel» Готель «Bon Ami»
Приватний пансіонат "Крапелька" Міні-пансіонат "У Миколи"  

Арабатська стрілка – Генгірка, Щасливцеве, Стрілкове

Херсонська область відома своїми морськими курортами. Територія області омивається одразу двома морями. З одного боку — Чорне море, з іншого — Азовське море. Арабатська стрілка – унікальне місце у Херсонській області. Уздовж коси витягнулися три курортні села. Генгірка (скор. від Генічна Гірка), Щасливцеве, Стрілкове.
Село Генгорка знаходиться на відстані близько 10 км від Генічеська. Бази відпочинку на Арабатській стрілці розташувалися майже біля моря. Приватні пансіонати – безпосередньо в селі, що має всю необхідну інфраструктуру для відпочинку на морі.
Село Щасливцеве. Генгірка майже непомітно переходить у Щасливцеве. Хоча між ними є адміністративний поділ, але на узбережжі бази відпочинку від Генгірки безперервно тягнуться до Щасливцевого. Тут також є численні магазини, ринок, кафе та ін. На відміну від Генгорки - глибше море, близькість до солоного озера та гарячого джерела.
Стрілкове - невелике небагатолюдне село на косі, яке має всю необхідну інфраструктуру для відпочинку на морі. Море тут ще глибше, ніж у Щасливцевому та Генгірку. У Стрілковому збудовано бази відпочинку, пансіонати, розвинений приватний сектор. Відпочити в Стрілковому пропонують багато туристичних фірм. Житло тут відрізняється великою різноманітністю сервісу та цін. Ціни трохи нижчі, ніж у сусідніх Генгорці, Щасливцевому та Кирилівці.
Після окупації Криму значно зріс потік відпочиваючих на курорти Чорного та Азовського морів. Частина гостей орієнтуються насамперед на низькі ціни, проте з кожним роком зростає кількість туристів, які готові платити за якісний сервіс. Тому в останні роки активізувалося будівництво приватних готелів, пансіонатів з високим рівнем сервісу, а старі будівлі баз відпочинку ремонтуються із заміною меблів та сантехніки. Рекреаційним центром України, що найбільш інтенсивно розвивається, в останні роки визнано м. Генічеськ, міська влада та підприємці якого, розуміючи значення туризму для економіки та свого міста, та регіону в цілому, розвивають інфраструктуру відпочинку, створюють туристичні об'єкти, цікаві і дорослим, і особливо дітям.

Арабатська стрілка, бази відпочинку, готелі та пансіонати в Генічеську, Щасливцевому, Стрілковому

На Арабатській стрілці бази відпочинку, готелі та пансіонати розташовані на березі моря вздовж усієї курортної зони від Генгорки до Стрілкового. Житло на Арабатській стрілці різного класу. Від простих кімнат з душем на вулиці до сучасних номерів з балконами, де «все включено» у нових пансіонатах, базах відпочинку та готелях. Бази відпочинку на Арабатській стрілці приймають левову частку відпочиваючих на Азовському морі. Багато баз відпочинку на Арабатській стрілці в Херсонській області мають вихід до моря.
Приватний сектор на Арабатській стрілці завжди складав конкуренцію пансіонатам та готелям. Насамперед, за цінами на відпочинок.
На Арабатській стрілці для любителів відпочинку з наметом є автокемпінги. Найвідоміші розташовані на початку коси, біля Геніческа та у Стрілковому.

Арабатська стрілка, ціни 2022

На курорті Арабатська стрілка ціни 2022 року починаються від 140 грн./чол. у червні за номер без санвузла. У липні-серпні проживання дорожче. У Стрілковому ціни 2022 року на Арабатській стрілці нижчі, у Генгорці та Щасливцевому ціни в готелях зазвичай трохи вищі. Ціни 2021 року були такими ж.
Якісне житло приблизно в одну ціну по всіх населених пунктах.

Арабатська стрілка море

Глибина моря поступово збільшується від Генгорки до Стрілкового. Вода в Азовському морі менш солона, ніж у Чорному, немає запаху сірководню. Оскільки море біля узбережжя Азовського моря дрібніше, то найчастіше у червні вода прогрівається до 26 градусів і від. До середини літа вода прогріта вже рівномірно – цей факт, а також відсутність медуз – одна з основних.курортних відмінностей Азовського моря від Чорного.
У минулі часи багато підприємств мали на Арабатській стрілці власні бази відпочинку. Здебільшого вони давно приватизовані, хоч і зберегли колишні назви. Як правило, вони розташовані на першій лінії. Більшість приватних пансіонатів та баз відпочинку розташовані у самих селах на відстані від 300 м до моря.

Відпочинок на Азовському морі та Арабатській стрілці. Інфраструктура відпочинку

Стрілецьке – більше «тихий» селище, ніж сусідні Щасливцеве та Генгірка. Тут не заважає шуму дискотек, чисте повітря. Є непоганий продуктовий ринок, де можна купити свійські овочі, фрукти, молочні продукти, свіжу рибу. На ринку промтоварів можна придбати все, що знадобиться для відпочинку на морі.
Питна вода гарної якості, у пляшках немає сенсу купувати. Є продуктові та промислові магазини. Працюють пошта та аптека. Ціни на продукти такі самі, як і скрізь. На ринку можна купити домашні продукти та свіжу рибу.

Арабатська стрілка пам'ятки

 • відпочинок на гарячих джерелах;
 • озеро Сиваш;
 • солоне озеро в Щасливцевому;
 • рожеве озеро;
 • дельфінарій «Оскар» у Генгірку;
 • аквапарк «Оазис» у Генгірку;
 • сафарі-парк в Щасливцевому, вул. Набережна, 14;
 • ферма страусів (53 км Арабатської стрілки) на території пансіонату «Валок».

Оздоровлення на Арабатській стрілці в Стрілковому та Щасливцевому – термальні джерела та озеро Сиваш

Грязі Сиваша та гарячі мінеральні джерела доповнять відпочинок на Азовському морі. Джерела розташовані біля сіл Щасливцеве та Стрілкове. У Щасливцевому є обладнаний лікувальний комплекс, тут надають платні послуги. Безкоштовно поки що особливо не обладнані басейни в Стрілецькому. База відпочинку майбутньої оздоровниці всього Радянського Союзу тут так і залишилася недобудованою. До складу води входить радон, температура води – близько 70 градусів.
Мінеральні термальні джерела на Азовському узбережжі благотворно впливають на організм у цілому. За відповідних призначень фахівців вони використовуються для лікування захворювань:
 • серцево-судинної системи;
 • опорно-руховий апарат;
 • ендокринних та обмінних порушень;
 • центральна нервова система;
 • шлунково-кишкового тракту;
 • гінекологічні;
 • шкірних.
Счастлівцеве знаходиться ближче до гарячих джерел та солоного озера, ніж Генгорка та Стрілецьке. Багато пансіонатів, баз відпочинку та господарів приватних садиб на Арабатській косі пропонують поїздки свої автотранспортом до гарячих джерел, солоного озера.

Арабатська стрілка – як доїхати на Арабатську косу

Доїхати на Арабатську косу можна поїздом - до станції Новоолексіївка, далі маршрутками або таксі у бік Генічеська, Генгірки, Щасливцевого до Стрілкового. Автомобілем – у напрямку Криму до Генічеська, далі до Стрілкового. Карта проїзду доступна у вкладці «Карта».
Комусь подобається арабатська коса, комусь ні, але місце унікальне. І хоча б раз, вибираючи місце для відпочинку на Азовському морі, треба заїхати тиждень на Арабатку.

Корисна інформація

Які курорти знаходяться на Арабатській Стрілці?

На Арабатській Стрілці знаходяться курорти: Генічна Гірка (Генгірка) , Щасливцеве та Стрілкове. На материковій частині України, навпроти заснування Арабатської стрілки розташований Генічеськ.< br /> Більше інформації в розділі курорти на Арабатській стрілці

Відпочинок на Арабатській Стрілці, ціни 2022 року?

Відпочинок на Арабатській Стрілці - ціни 2022 року встановилися від 100 грн з особи за номер із зручностями на території. Вартість номеру з усіма зручностями — від 200 грн з особи. Ціни вказані для приватного сектору в Стрілецькому. Ціни 2021 року були приблизно такими ж. У Генгірку та Щасливцевому вартість проживання трохи вища. Житло в номері "економ" на Арабатській Стрілці там коштуватиме 150 грн з особи. Двокімнатний номер біля моря з усіма зручностями обійдеться від 450 грн на добу на початку та в кінці сезону. У розпал сезону за такий номер доведеться викласти від800 грн. У Щасливцевому ціни на відпочинок у 2-місному номері із зручностями у другій лінії і далі починаються від 250 грн, у липні — від 300 грн.

Бази відпочинку на Арабатській стрілці, хто працює у 2022 році?

На сайті вказані прямі телефони готелів та баз відпочинку. Ви зможете забронювати житло безпосередньо, без посередників.
Перейти до розділу Готелі та бази відпочинку на Арабатській стрілці 2022 року

Яке море на Арабатській Стрілці?

Море на Арабатській стрілці найдрібніше у Генгірку. Необхідно пройти від 30 до 100 метрів, щоб досягти глибини 1,5 метра. У Щасливцевому морі глибше. Достатня глибина для плавання досягається вже за 20 метрів (для дорослої людини). Біля берега дрібно, пологе дно. Море на Арбатській стрілці в Щасливцевому підходить і для дорослих, і для дітей. У Стрілецькому морі глибше, дно має різкий ухил. У деяких місцях вже за пару метрів глибина сягає 1 метра. А метрів за десять глибина може досягати 2 метрів. У шторм бувають сильні хвилі. Більше, у розділі Море на Арабатській стрілці

Чим дістатися до Арабатської Стрілки?

До Арабатської стрілки можна доїхати поїздом з пересадкою в Новоолексіївці або Генічеську, рейсовим автобусом, приватними перевізниками, прямими автобусами із Запоріжжя, Дніпра, Харкова. Розклад руху автобусів, контакти перевізників дивіться на сторінці Трансфер на Арабатську стрілку

Де знаходиться аквапарк та дельфінарій на Арабатській Стрілці?

На Арабатській Стрілці аквапарк "Oasis" та дельфінарій "Оскар" знаходяться в Генічній Гірці.

Арабатська стрілка, ціни 2021-2022 на житло?

Арабатська стрілка ціни 2022 року на житло починаються від 100 грн за номер на базі відпочинку або в приватному секторі з частковими зручностями. Ціни 2021 року були приблизно такими ж. Номер "стандарт" із зручностями в номері (кондиціонер, телевізор, холодильник, санвузол) обійдеться від 200 грн з особи на початку сезону та від 300 грн у липні-серпні.
Більше у розділі Ціни 2022 на Арабатській стрілці

Арабатська стрілка відпочинок з дітьми, де краще?

Відпочинок з дітьми на Арабатській стрілці краще там, де безпечніше. Якщо ви можете проконтролювати себе та дитину, їдьте на будь-який курорт. Якщо в собі не зовсім впевнені, то вибирайте бази відпочинку на Генічеській Гірці та Щасливцевому. Там пологе дно та дрібне море. У Стрілецькому морі глибоке. Підбирати житло на Арабатській стрілці можна в каталозі готелів та баз відпочинку.

Де є гарячі джерела на Арабатській Стрілці?

На Арабатській стрілці гарячі джерела знаходяться на території водолікарні "Гаряче Джерело" у Генгірку, свердловина №25 приблизно за 3 кілометри від Щасливцевого, гліцеринове озеро та термальне джерело "Чокрак" за Стрілковим (приблизно за 7 км ). Більше про гарячі джерела в розділі Лікування на Арабатській стрілці Арабатська стрілка, де глибше море?

Море на Арабатській стрілці глибше у Стрілковому. Найдрібніше – у Генічній Гірці. Більше, в розділі Море та пляж на Арабатці

> Арабатська стрілка автокемпінги, де зупинитися з наметом?

На Арабатській стрілці автокемпінги розташовані біля Генічної Гірки, за Щасливцеве та в селі Стрілкове. Також з наметом зупиняються й надалі за Стрілковим, у районі термального джерела.

Арабатська стрілка взимку, чи варто їхати, хто працює?

Багато готелів та бази відпочинку на Арабатській стрілці працюють у зимовий період. У Генгірку цілий рік надає послуги водолікарня "Гаряче Джерело", не залежать від пори року свердловина в Щасливцевому та термальне джерело за Стрілковим. Більше інформації в розділі Бази відпочинку на Арабатській стрілці

Арабатська стрілка. Відпочинок на Азовському морі!

Арабатська стрілка 2022. Азовське море. Пансіонати та бази відпочинку Арабатської стрілки